Eucerin márka

Az Eucerin márkáról bővebben

Mi az Eucerin? Szakértők és bőrgyógyászok által ajánlott hiteles márka az egészséges bőrért. A patikai forgalomban lévő Eucerin a bőrápolásban több, mint 125 éves tapasztalattal rendelkező Beiersdorf vállalat egyik legnépszerűbb márkája. Az Eucerin termékek és krémek számos bőrproblémára nyújtanak hatékony megoldást, legyen szó akár atópiás bőrről, ráncosodó bőrről vagy érzékeny bőrről, de az arcápolási termékeken túl a fényvédő termékek, testápolási és tisztálkodó szerek, hajápolási szerek is megtalálhatóak a márka kínálatában.

A márka összes dermokozmetikai terméke a bőr alapos, részletekbe menő ismeretein alapszik.

A gyártó magas kvalitású szakemberekkel, bőrgyógyászokkal és a bőr működésének, külső hatásokra adott reakcióinak ismeretével alkotja meg nagyszerű termékeit.

Az egészséges bőr fenntartása és védelmezése, szükségletei kielégítése az innováció kulcsa. Az Eucerin márka gyártója a Beiersdorf gyártja például a régóta ismert és népszerű Labello, Hansaplast vagy Nivea termékeket is.

Eucerin termékek és krémek

Az Eucerin krémek, termékek választéka óriási. A termékek között fellelhetőek az arcápolási termékek (arctisztítás, arckrémek, szemránckrémek, arcmaszkok), a testápolási termékek (pl. testápolók, tusfürdők, kézkrémek, dezodorok) és egyéb kiegészítő termékek.

Sokféle bőrproblémára megoldást kínál, akár száraz bőrűeknek, hiperérzékeny bőrűeknek, ekcémára hajlamos fogyasztóknak. Termékei között a pigmentált bőrre, aknéra hajlamos bőrre vagy az idősödő bőrre is kínál bőrápolási készítményeket.

A teljes test ápolásához ajakápolók, kézápolók, dezodorok is megtalálhatóak a kínálatban. Mindegyik termék kimagasló minőségben, innovatív módon kezeli a bőr problémáit.

Eucerin arckrém

Az Eucerin arckrémek szinte bármely bőrtípushoz hatékony megoldást kínálnak. A hidratáló arckrémekkel a bőr sima, rugalmas és ragyogó lesz. Az atópiás arcbőrhöz kifejlesztett arckrém a száraz, irritációra hajlamos bőr igényeit elégíti ki.

Ezeken túlmenően az Eucerin termékek a nagyon száraz, ráncos vagy gyulladt, aknés bőrűek számára is lehetővé teszik az optimális készítmények napi rutinba történő beépítését.

Eucerin naptej

Az Eucerin naptejek átfogó védelmet biztosítanak a napsugárzás bőrkárosító hatásaival szemben. Innovatív, szélesspektrumú fényvédelmi technológiával, UVA, UVB szűrőkkel és a látható fény ellen védő hatóanyagokkal teljeskörű biztonságot garantálnak.

Eucerin testápoló

A bőr megfelelő ápolása nemcsak az arcon, de a teljes testen minőségi termékek használatát igényli.

Az Eucerin testápoló termékei között a száraz, viszkető bőr tüneteit enyhítő spray ugyanúgy megtalálható, mint a védelmet és hidratálást nyújtó testápolók vagy a kellemes zuhanyozási élményt és bőrregenerálást biztosító tusfürdők. Kínálatukban az intimlemosók, kézmosók és sok más testápoló termék is elérhető.

Eucerin izzadásgátló

Az Eucerin izzadásgátlók nagy előnye, hogy még az erősen izzadók számára is hatékony védelmet nyújtanak az izzadás, kellemetlen szagok ellen, mindezt bőrbarát módon.

Eucerin kézkrém

A kézkrémek azok a termékek, melyeket szinte minden ember használ rendszeresen. A kezeinket gyakran mossuk, egyes szakmákban vegyszerek irritációinak is ki van téve, mindez kiszáradást, viszketést, bőrproblémákat eredményezhet.

Az Eucerin kézkrémek igazoltan csökkenthetik a bőr kipirosodását, feszülését, pikkelyesedését és enyhíthetik a viszketést. Omega-6 zsírsavakkal és licochalcone hatóanyaggal táplálják a bőrt, annak rugalmasságának és a természetes védekezőképességének visszaállítása érdekében.

Eucerin szemránckrém

A szemek alatti bőr vékony, érzékeny és a ráncok is sok esetben itt jelentkeznek először. Az Eucerin szemránckrémek többféle változatban kaphatóak, használatukkal a szem környéki bőr hidratált, tömörebb és üdébb lehet.

Eucerin ajakápoló

A márka ajakápolók, ajakkenőcsök gazdagon hidratálják az érzékeny ajkakat, helyreállítják védelmi funkcióját, az ajkakat esztétikussá és élettelivé varázsolják. Glicerinnel, panthenollal gazdagítva biztosíthatják az ajkak regenerálódását.

Eucerin tusfürdő

Aki száraz, érzékeny bőrrel küzd, annak mindenképp kerülnie kell a szárító hatású szappanokat, a túlzottan illatos tusfürdőket. Számukra és bárki másnak, aki a bőre természetes védekezőerejét szeretné a mindennapokban biztosítani, ajánlottak az Eucerin tusfürdői, melyek szappanmentesek, kíméletesen tisztítanak, de közben védik a bőr természetes egyensúlyát.

 

Termékkategória-jelölés: Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény

Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a vegyes étrendet.

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Forgalmazó: Beiersdorf Kft. –  1126 Budapest, Tartsay Vilmos u. 3.,

Szponzorált tartalom / reklám.